• Eylül

  5

  2018
 • 463
 • 0
Esenyurt Pimapen

Esenyurt Pimapen

Esenyurt Pimapenci

Pvc doğrama sistemleri zamanla yıpranmakta ve ilk zamanlarda yer alan performanslarını göstermemektedir. Bu durumun en büyün sebeplerinden bir tanesi plastik doğramanın esnek olarak yer almasıdır. Zaman ilerledikçe bakımı yapılmayan pencere ve kapılar çalışmayacaktır. Pencerenizi her bozulduğu zaman değiştiremeyeceğiniz gerçeğini düşünmeniz durumunda Esenyurt pimapen bayilerde yıllık yapılacak olan bakım uygulamaları ile ömrünü çok daha uzatmaktadır.

Esenyurt Pimapen

Firmamız sahip olduğu tecrübesi ile pimapen kapı ve pencere tamiratını garantili şekilde profesyonel olarak yapabilmektedir. Soğuktan ya da yağmurdan evinizi korumak adına yapılacak olan pvc pencere ve kapılarınız zaman ilerlediği zaman kullanım sonucu ortaya çıkacak olan yıpranmalar, arıza ya da kırılmalar nedeniyle özelliklerini yitirmektedir. Bu durumu önleyebilmek için dış etkenlere karşı daha iyi korunmak adına pimapen tamiri, onarımı ve bakımını gerçekleştirerek ilk günkü konfor ve kaliteye sahip olabilirsiniz.

Esenyurt Pimapenci Olarak, Pimapen, Pencere, Pimapen Kapı, Pimapen Cam, Pvc Sistemleri, Aluminyum Doğrama, Sineklik, Cam Sistemleri gibi bir çok hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz.


0212 445 60 14

0533 437 60 14

Esenyurt Pimapen Servisi

Esenyurt pimapen servisi, aradığınız zaman iletişim bilgilerimiz üzerinden bizi hemen arayabilir, tüm teknik ve fiyat konularında anında fiyat alabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında;

 • Pimapen pencere ve kapı bölgelerinin yıpranmış olan izolasyonlarını sökülerek yeniden yapılması
 • Tam olarak kapanmayan pvc kapı ve pencere kolları ya da menteşelerinin onarılması
 • Kırılmış olan camların tekrar takılması ile pimapen tamiri ve onarımı
 • Düşmüş olan pencere ve kapıların onarılması
 • Mevcut pencere ve kapının ayarlanması

PVC pencere kapı ve onarım uygulamalarının yanı sıra onarımlar sırasında montaj uygulamaları da garantili olarak yapılmaktadır. Üretimi yapılan yeni pimapen kapı ve pencerelerin montajını profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

Esenyurt Pimapen Hizmeti

Esenyurt pimapen tamiri alanında firmamız her zaman güvenilir, hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üretmekte ve pimapen servisi yılların vermiş olduğu tecrübe ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile pimapen tamiri konusunda hizmet vermektedir. Esenyurt pimapen firmamızın kadrosu uzmanlığı ile 1 yıl garanti vermektedir. Herhangi bir arıza sırasında iletişim hattımızdan çağrı merkezimi arayarak pimapenciler hizmetinde kolayca bulunabilirsiniz. Esenyurt çağrı merkezimiz pimapen problemini not alarak doğru biriminin sizlerle irtibata geçmesini sağlar. Pimapen tamiri alanında her zaman uzman teknik personelimiz ile yapmak istediğiniz görüşmede pimapen arızalarını anlamak adına bazı kontroller yapmanız istenmektedir. Eğer telefon desteği ile durum çözülemiyorsa gezici pimapen servisimiz arızalı pencerenizi yerinde onarımı yapmaktadır.

Esenyurt pimapen ustalarımız deneyimli kişilerdir. Tüm pimapen ustalarımız alanında her zaman profesyonel ve alanında eğitim gören kişilerden oluşmaktadır. Esenyurt pimapen kapı ve pencere sistemleri, günümüz teknolojisine uyum sağlamakta ve yeni yapılara göre dizayn edilmektedir.

Esenyurt’ta Pimapenci olarak hizmet verdiğimiz yerler arasında; Akçaburgaz, Yenikent, Ardıçlı, İstiklal, Atatürk, Cumhuriyet, Esenkent, Kıraç, Fatih, Güzelyurt, İncirtepe, Haramidere, İnönü, Yeşikent, Mehterçeşme, Namık Kemal, Örnek, Talatpaşa, Saadetdere, Sanayi ve birçok yerdir.

Pimapen tamiri, imalatı, montajı yaptığımız başlıca bireysel ve kurumsal müşterilerimize ait konutlarından bazıları şu şekildedir; İsthanbul Evleri, Akkoza Koru ve Defne Blokları, Hane Plus, Avenue Rezidans, İnnovia 1, 2, 3, Anfa Life, Fi Tower, Kristalşehir, Eskule, Milpark, Kiptaş 2,3, Delta Towers, Regnum Towers, Astrum Towers, Sağlıkkent, Solarkent, Akbatı Koza, Crown Towers, Ukra Hane Plus, N ve Star Towers, Ayışığı Halting Palace, Ayışığı Vadi Evleri, Delta Deluxe, Papatya Rezidans, Günışığı Sitesi’dir.

Esenyurt Pimapen, Esenyurt Pimapenciler, Esenyurt Pimapen Fiyatları, Esenyurt Pimapen Kapı, Esenyurt Aluminyum Kapı, Esenyurt Pimapen Tamiri, Esenyurt Pimapen Firması,

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA