İstanbul Duşakabin imalatı - Montajı - Tamiri

Duşakabin İmalatı Ve Montajı

Duşakabin imalatları konusunda insan sağlığını olumlu yönde etkileyen temizlik kurallarını en iyi şekilde yerine getirebilecek standartlar göz önünde bulundurulmaktadır. Bu konuda yapılan çalışmalar özellikle imalat aşamasında kaliteli malzeme  kullanımı konusunda titiz çalışmalar yapılarak duşakabin imalatı ve montajı konusunda servis garantisi verilerek uzun ömürlü ürün sahibi olmanız sağlanır.

Duşa kabinlerde en çok tercih edilen şeffaf temperli cam modelleri kullanım kolaylığının yanında özellikle çocukların ve yaşlıların gözetim altında tutulmasına yardımcı olmaktadır. İsteğe bağlı olarak duşakabin camları üzerinde istenilen renklerde desen çalışmaları yapılarak banyolarda dekoratif bir yapı oluşturulur. Duşakabin modelleri imalat aşamasında hazır tasarımlar olarak ortaya çıkarılabildiği gibi müşteri tercihlerine göre istenilen boyutta ve şekilde duşakabin imalatı ve montajı yapılmaktadır.

En Ekonomik Duşakabin İmalatı Ve Montajı

Duşakabin imalatlarında kullanılan ana malzemeler

Duşakabin camı, duşakabin cam çerçevesi
Duşakabin teknesi

Duşakabin tekne ayakları ana parçalarından oluşmaktadır. Duşakabin teknesi presle elde edilen ve sağlıklı kaplama maddesi ile kaplanmış olan en önemli parçayı oluşturmaktadır. Duşakabin teknesi ekonomik boyutlu olarak düşünüldüğünde sadece malzeme kalitesi bakımından farklılık gösterecek bir seçenek oluşturmaktadır. En ekonomik duşakabin modelleri düz, şeffaf, hermetik camlı, sert plastik alaşımlı cam çerçevesinden oluşan duşakabin modelleri olmaktadır. Bunun yanında 3 tarafı duvar sadece giriş çıkış bölümü sürgülü camla oluşturulmuş duşakabin modelleri sadece cam gideri ekonomik yönden etkili olması açısından ekonomik duşakabin modeli olmaktadır.

Duşakabin İmalat Ve Montaj Aşaması

Çalışmalarda ortaya çıkarılan duşa kabinler müşteri tercihleri boyutunda teferruat oluşturmaktadır. Duşakabin teknesinin doğrudan zemine montajı daha hızlı yapılırken ayaklı duşakabin tekneleri montaj aşamasında titizlik gerektiren işlerden olmaktadır. Teknik ekiplerin gerekli terazi çalışmalarını yaptıktan sonra duşakabin teknelerini en uygun şekilde montelenmektedir.

Tekne üzerine duşakabin camlarının ve çerçevelerinin montaj işleminde su sızdırmazlığını en iyi şekilde sağlayacak sıfır hatalı monteleme işlemleri yapılır. Gerekli gönyeleme çalışmaları yapıldıktan sonra montaj aşamasında sabitleme işlemine geçilir. Yapılan tüm montaj işlerinde sızdırmazlık garantisi firma tarafından müşteri memnuniyeti kapsamında sunulmaktadır. Sızdırmazlık işlemi için suya dayanıklı silikon ve ısıya dayanıklı silikon kullanılarak birleşim noktaları tamamen kapatılmaktadır.

Müşterilerin tercihleri konusunda duşakabin aksesuarları en modern banyo aksesuarları ile donatılarak en iyi şekilde banyo keyfi yaşanması sağlanır. Suya dayanıklı ses sistemleri duşakabin içerisine montelenerek en keyifli duşakabin kullanım imkanı sunulmaktadır. Verilen garanti süresi içerisinde duş teknesinde oluşan çatlamalarda ve duşakabin camlarında oluşan renk sorunlarında parçalar komple değiştirilerek yenilenmesi yapılır. Garanti kapsamında yer alan müşteri hatasının dışındaki tüm sorunlara ücretsiz servis hizmetleri verilir.

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA