Isıcam Tamiri - Servisi - İmalatı - Fiyatı

Isıcam Tamiri

Isıcam tamiri, 2 adet camın birleşip çift cam olması ile oluşmaktadır. Isı camlar 2 adet aynı ölçülerde olan tek camların arasına ince yapıştırma çıtası getirilerek birleştirilmesi sonucu oluşmaktadır. Pvc alüminyum pencere kapı doğrama sistemlerinde ısıcam ürünlerini kullanmaktadır. Isı kaybını minimuma, ısınma maliyetlerinizi en aza indiren ısıcam konfor ve sinerji modelleri satışı, montajı, tamiri işlerini yılların verdiği tecrübe ve deneyimle garantili olarak yapmaktayız.

Isıcam Tamiri

Isıcam İmalatı Yapan Firma

Glass Market, 1200 metre karelik atölyesine kapsamlı olarak ısıcam üretimi, ısıcam tamiri yapmaktadır. Özel ısıcam kapatma ve macunlama robotları ile titiz bir şekilde imalatını, satışını, montajını ve tamirini sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. 25 yıllık ısıcam sektöründe sizlere en iyi hizmetleri sunabilmemiz için kurulan bu sitemiz bizlere daha hızlı bir iletişim kurmanızı hedeflemektedir. Isıcam tamiri genellikle çarpma, kırılma, düşme, kaza sonucu camın tek tarafının kırılması sonucu değiştirilmesi arz edilmektedir. Bu sayede camın kırılan yüzeyi açılıp temizlendikten sonra yerine aynı ölçülerde, ebatlarda cam kesimi yapılarak tekrardan eski çift cam haline dönüştürülebilmektedir. Isıcam tamiri özel ekipmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Glass Market olarak bizlere Isıcam Fiyatları, Isıcam İmalatçıcısı, İstanbul Isıcam, Isıcam Firması, Isıcam Tamiri gibi hizmetler için anında ulaşabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA