Pvc Pimapen Sistemleri İmalatı ve Montajı

Pimapen Bayisi olarak pvc, yani plastik doğrama sektöründe de faaliyet göstermekteyiz. Birçok işletme, ev, işyeri, özel mekanların pvc doğrama sistemlerini kaliteli işçilik ve garantili malzeme ile ürettik. Pvc doğrama sistemlerinde genellikle pvc kapı, pencere, balkon, gibi malzemelerin üretimini yapmaktayız. Pvc olarak pimapen plastik pvc sistemlerini kullanarak, pimapen kapı, pimapen pencere, pimapen balkon, pimapen sineklik, pimapen cam balkon, sistemlerini üretmekteyiz.

Aynı zamanda pimapen pvc pencere kapı çift açılım, conta, kilidi, menteşesi, giyotin pencere, izolasyon, vasistas, tamiri yaparak pimapen tamircisi olarakta faaliyet göstermekteyiz. Kullandığımız malzeme garantilidir. Kaliteli işçilikle üretim yapmaktayız. İnşaat sektöründe yüzlerce konut projesinde birçok projeleri başarıyla başlayarak bitirdik.

Şirket olarak pvc kapı, pencere, balkon, sektöründe sizlerin isteği doğrultusunda yaptırmak istediğiniz sistemleri yerinde ölçülendirme yaparak, pimapen kapı pencere fiyatları, vererek yapmaktayız.

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA