• Temmuz

    27

    2018
  • 325
  • 0

Pimapen Conta Değişimi

Pimapen Conta Değişimi

Pimapen Conta Değişimi

Pimapenler bakımları gerektiği şekilde yapılması halinde kullanım ömürleri uzamakta ve verimlilikleri oldukça artmaktadır. Pimapenlerde en çok görülen sorun pencerelerin su ve hava almasıdır. Bu sorunun başlıca sebeplerden biri de contaların eskimesi ve yıpranmasından kaynaklanmaktadır. Pimapen conta değişimi servisimiz tarafında ne iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Çünkü bu değişim yapılmazsa odalarınızın özellikle kış aylarında içerideki ısı kaybı yaşanmakta buda faturalarınızın yüksek gelmesine sebep olabileceği gibi sağlık açısından da sorunlara yol açabilmektedir.

Bu sebeple böyle bir sorunla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden yetkili bir servise haber verilmelidir. Servisimiz bu açıdan sizlere en hızlı ve en yeterli conta değişim hizmetini en iyi şartlarda sunmaktadır

Pimapen Conta Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimiz pimapen conta değişimi hizmetinde oldukça profesyonel davranmaktadır. Öncelikle yıpranmış ve değiştirilmesi gereken tüm contalar ev ve iş yerlerinde yapılan kontroller sonucu belirlenmektedir. Özel conta sökme aparatlarımız ile pimapenlere zarar vermeden yıpranmış contalar çıkarılmaktadır.

Daha sonra ise kaliteli ve uzun kullanım ömrüne sahip contalar sökülen yerlere yerleştirilmektedir. Contaların pimapenlere tam olarak yerleşmesi için oldukça titiz davranan servisimiz bağlantı noktalarını da en iyi şekilde belirlemekte ve özel yapıştırıcılarımızla la contaların hiçbir suretle ve dış etkiyle yerinden oynatılmaması sağlanmaktadır. Servisimizin kullandığı pimapen contaları son derece kaliteli ve birinci sınıf olduğu için her türlü iklim şartına rahatlıkla dayanabilmektedir.

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA