• Mayıs

    18

    2018
  • 621
  • 0

Pimapen Hırsız Kilidi

Pimapen Hırsız Kilidi

Sizde evde yokken, değerli eşyalarınızda aklınız kalmayacaktır. Emniyet kilidi sayesinde sizde, geceleri rahatça uyuyup, huzur içerisinde evinizde yaşayabilirsiniz. İç bölgeden pencere köşesine kolayca montajı yapılan Emniyet Kilidi ürünü sağlam ve uzun ömürlü olarak yer almaktadır. Pencerelerinizin kilidi açılsa bile kilit sistemleri PVC Pencere ürününü pencerenizi sıkı bir şekilde tutarak açılmasını tamamen engelleyecektir. Emniyet kilidi ürünlerini inceleyerek size en uygun olan emniyet kilidini kolayca kullanabilirsiniz.

Pencere Emniyet Kilidi

Pimapen Kilidi

Emniyet kilit sistemleri kapı, pencere ve kasa gibi özel bölgelerde takılan güvenlik önlemidir. Emniyet kilitleri kapı ve pencere üzerinde bulunan normal kilit sistemi dışarısında güvenliği yükseltmek için mevcut kilide ek olarak takılabilmektedir. Hırsızlık problemlerini tam olarak önlemek amacıyla takılan emniyet kilidi ev ve işyerlerinde koruma sunmaktadır.

Emniyet Kilit Çeşitleri

Emniyet kilitleri takılmak istenen kapı, pencere ya da kasanın yapılacağı malzeme durumlarına göre farklı yer almaktadır. PVC kapı ve pencerelere takılacak olan emniyet ile çelik kapı veya kasalara uygulanan emniyet kilidi oldukça farklıdır. Bu yüzden ilk olarak taktıracağınız emniyet kilidinin takılacak yere uygun olup olmadığına dikkat etmenizi öneriyoruz. Ayrıca koruma sağlayacak olan emniyet kilit çeşitlerinin nasıl çalıştığı ve nasıl daha yüksek güvenlik sunacağı konusunda yeterli bilgiler alınmalıdır. Sizde en iyi şekilde fiyat karşılaştırma yaparak en uygun pimapen emniyet kilidini kolayca satın alabilir ve evinizde kullanabilirsiniz.

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA