• Temmuz

    4

    2018
  • 570
  • 0

Pimapen Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Pimapen Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Pimapen kapı arızaları oldukça önemli ve tamiri oldukça zor olan sorunlardır. Özellikle bu tür kapıların tamirinin uzmanlara bırakılması yapılacak en doğru hareket olmaktadır. Pimapen kapıların tamiri olayında en önemli nokta arızanın nereden kaynaklandığını bulabilmektir. Çünkü bazı kişiler pimapen kapı tamirini kendi yapmaya kalktıklarında sorunu doğru olarak bulamamakta ve yapılan tamirat kapılar büyük zararlar verebilmektedir.

Pimapen Kapı Tamiri

Servisimiz bu konuda odlukça profesyonel bir çalışma sergilemektedir. Ekiplerimiz sorun olan kapıyı en ince noktasına kadar incelemekte ve arızanın kaynağını akıllarda soru işareti bırakmanda bulmaktadır. Genelde pimapen kapılarda görülen en büyük sorun ise menteşelerden kaynaklanan sorundur.

Pimapen Kapı Tamiri Aşamaları

Servisimiz pimapen kapı tamiri konusunda net bir tavır sergilemektedir. Sorun tespit edilir edilmez en kısa sürede tamirat gerçekleştirilmektedir. Ekiplerimiz sorunun kaynağını menteşelerde olduğuna kara verdiğince öncelikli olarak kapılardaki sorunlu menteşelerin sökülme aşamasına gidilmektedir. Burada kapının zarar görmemesi adına ekstra özen ve dikkat gösterilmektedir. Bu aşamanda sonra ise pimapen kapının modeline ve fiziki yapısına uygun menteşe seçimi gelmektedir.

Belki de pimapen kapı menteşesi seçimi yapılan tamiratta en önemli noktayı oluşturmaktadır. Çünkü kapı ile uyumsuz ve kapının işlevselliğini azaltan menteşeler aynı zamanda kullanım ömrü açısından da oldukça sınırlı olacaktır. Deneyimli personellerimiz kapınızla uyumlu ve kaliteli menteşeyi temin ettikten sonra aynı özen ve dikkatle kapıya monte etmektedirler. Bu sayede sorun tamamı ile çözüme kavuşturulmuş olmaktadır.

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA