• Eylül

    14

    2018
  • 284
  • 0

Pimapen Kol Değişimi

Pimapen Kol Değişimi

Pimapenler günümüzde birçok yaşam ve çalışma alanında en çok kullanılan ürün gurubu durumundadır. Ve pimapenler fiziki ve iklim şartlarında oldukça etkilenmektedir. Bunun yanında da kullanıma bağlı bazı arızalar olabilmektedir. Pimapen kol değişimi uzun ve yıpratıcı kullanımlar sonrasında pimapen kollarının artık açma ve kapama işleminin yeterli seviyede yapamaması hatta bazı durumlarda kolların tamamen kullanım dışında kalması durumudur.

Bu sorunun tamiri oldukça uzmanlık ve kalite gerektirmektedir. Çünkü pimapen kol değişiminde pimapene zarar vermeden ve kaliteli bir şekilde sorunun çözümü gerekmektedir. Servisimiz bu anlamda hem fiziki donanıma hem de yeterli personel kalitesine sahip durumdadır.

Pimapen Kol Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimiz pimapen kol değişimi hizmetinde oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İlk olarak pimapenlerin kol mekanizmaları kontrol edilmektedir. Çünkü pimapen kol arızalarında arızanın kaynağı küçük bazı sorunlar olabileceği gibi kol sisteminin tamamı ile zarar görmesi şeklinde de kendini gösterebilmektedir. Servisimiz öncelikle bunu tepsini gerçekleştirmektedir.

Bu sebeple tespit edilen arızaya göre sorunun çözümünü gerçekleştirmekteyiz. Öncelikli olarak eğer sadece mekanizmada küçük sorunlar varsa kollar sökülmekte ve sorun olan bölgenin tamiri yapıldıktan sonra tekrar takılmaktadır. Sorun daha büyük ise servisimiz pimapen modelinizle uyumlu, garantili ve uzun kullanım ömrü olan pimapen kol sistemlerini eskisi ile değiştirerek pimapenlerinizin açılıp kapanması ile ilgili sorunun tamamı ile ortadan kaldırmaktadır.

 

 

 

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA