• Ocak

    12

    2019
  • 438
  • 0
Pvc Pimapen Menteşe Değişimi

Pvc Pimapen Menteşe Değişimi

Pimapen Pvc Menteşe Değişimi

Pimapen Menteşe Değişimi

Pimapenlerde menteşe sorunu en çok görülen sorunlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Hatta birçok kişi sebepsiz yere menteşelerinin kırıldığını iddia etmektedirler. Tabi ki bu durum durup dururken olmamaktadır. Özellikle tırpanan ve kalite anlamında çok yeterli olmayan menteşeler bir süre sonra kırılmakta veya çatlamaktadır. Özellikle sürekli açılıp kapanılan pimapenlerde bu sorun daha büyük sıklıklarla görülmektedir.

Servisimiz bu konuda en hızlı ve en sorunsuz pimapen menteşe değişimi hizmetini sunmaktadır. Bilindiği gibi bu sorunun çözülmemesi ev ve çalışma alanlarını güvenliğini de tehlikeye atmaktadır. Bu sebeple menteşelerinizin değişmesin gerektiğinde vakit kaybetmeden yetkili servislerle iletişime geçilmelidir.

Pimapen Menteşe Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimiz pimapen menteşe değişimini olabilecek en hızlı ve en sorunsuz şekilde yerine getirmektedir. Peki menteşe nasıl sökülür ve değiştirilir? Bu iş sanılanın aksine zor ve dikkat gerektiren bir hizmettir. Çünkü menteşe sökerken pimapenlere zarar verme olayı oldukça sık görülen bir durumdur. Ayrıca menteşe takımı yapılırken ayarlamaların en profesyonelce ve pimapenlerinize en uygun şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde pencereler açılıp kapanma işlevini verimli bir şekilde yerine getirememektedir.

Servisimiz konusunda uzman personellerimizle tüm menteşe ayarları en ustaca yaparak menteşelerinizin değişimini profesyonelce yerine getirmektedir. Bu sayede menteşeler görevini en iyi şekilde yerine getirebilmektedir. Ayrıca kullandığımız kaliteli ürünlerle menteşelerinizin çok uzun süre ve verimli kullanım ömrü olmaktadır.

Bizlere Tüm Pimapen Tamiri, Menteşe Değişimi, Menteşe Tamiri Gibi Hizmetler İçin Ulaşabilirsiniz.
TEL : 0212 445 60 14

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA