İSTANBUL PİMAPENCİ

GLASS MARKET


Firmamız 1990 yılında ufak bir camcı dükkanı ile kurulmuştur. Bir çok yenilik ve gelişmeler sonucunda 2017 yılında 1000 m2 lik bir alan üzerinde ısı cam imalatı, pvc sistemleri, cam balkon, alüminyum doğrama, otomatik kepenk gibi bir çok hizmetleri alanında oluşturarak kurumsal bir firma haline gelmiştir. 7/24 Tamir hizmetleride sunmakta olan firmamız, özel montaj ustaları ile İstanbul geneline pimapen tamiri hizmetide sunmaktadır.

Kaliteyi yansıtan cam imalat işlemlerimizin devamında en yoğun olduğu satış ve montaj işlemleri teknik donanımı tam kapasite oluşmuş kuruluşumuzun en kaliteli hizmet kollarını oluşturmaktadır. Müşterilerimizin 7 gün boyunca hizmet alabilecekleri kuruluşumuzun her kademesinde en tecrübeli ustalar yer almaktadır. Kurulduğumuz günden bu güne aynı teknik elemanlar ile çalışma özelliğimiz sayesinde tüm çalışanlarımız çevreyi en iyi tanıyan kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede müşteri, ilişkilerimiz tamamen samimi bir havada gerçekleşmektedir.

  • Pvc Pencere Sistemleri
  • Alüminyum Doğrama
  • Pvc Pencere Tamiri, Pencere Tamiri
  • Cam Balkon Sistemleri ve Tamiri

TAMİR HİZMETLERİ

Rakiplerimiz tarafından eşsiz bir hizmet sunmak için kaliteli işçilik, üstün bilgi ve düşük fiyatları bir araya getiriyoruz.

KALİTELİ HİZMET

Deneyimli ustalarımız ve Kaliteli malzemeler kullanılarak tüm işlemlerinizi zamanında sağlamaktayız.

PİMAPEN TAMİRİ

Pimapen tamiri, pencere tamiri, pvc tamiri, cam tamiri gibi tüm işlemler ekibimiz tarafından 7/24 destek verilmektedir.

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA