• Sineklik Sistemleri İmalatı ve Montajı

  Sineklik Sistemleri İmalatı ve Montajı

  Yazın havalar ısındığında pencerenizi, kapınızı açıp evinizi, işyerinizi havalandırmak istediğinizde en büyük sorunun olarak sinek, sivri sinek gibi haşera tipte böceklerin içeri girmesi olacaktır. İşte tam bu noktada, sineklik sistemleri bu soruna en kesin çözüm üretme noktasında karşımıza çıkmaktadır

 • Pvc Pimapen Sistemleri İmalatı ve Montajı

  Pvc Pimapen Sistemleri İmalatı ve Montajı

  Pimapen Bayisi olarak pvc, yani plastik doğrama sektöründe de faaliyet göstermekteyiz. Birçok işletme, ev, işyeri, özel mekanların pvc doğrama sistemlerini kaliteli işçilik ve garantili malzeme ile ürettik. Pvc doğrama sistemlerinde genellikle pvc kapı, pencere, balkon, gibi malzemelerin üretimini yapmaktayız.

 • Pencere ve Isıcam Sistemleri İmalatı ve Montajı

  Pencere ve Isıcam Sistemleri İmalatı ve Montajı

  Glass Market olarak sizlere pvc pencere sistemler, ısıcam sistemleri, imalatı, satışı ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

 • Otomatik Kepenk Sistemleri İmalatı ve Montajı

  Otomatik Kepenk Sistemleri İmalatı ve Montajı

  Otomatik Kepenk Sistemleri, güvenliğin ön planda tutulduğu elektronik eşya, kuyumcu, banka, vs. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Glass Market tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır.

 • Motorlu Panjur Sistemleri

  Motorlu Panjur Sistemleri

  Motorlu panjur sistemlerine günümüzde hemen hemen her evde rastlamak mümkün olmuştur. Yeni motorlu panjur sistemlerinin birçok avantajı ve olumlu yönleri bulunmaktadır. Bu pozitif tarafı sebebiyle artık herkes tarafından tercih edilir duruma gelmiştir.

 • Duşakabin İmalatı ve Montajı

  Duşakabin İmalatı ve Montajı

  Duşakabin imalatı ve montajı , duş teknesi montajı yapan firmamız, duş sistemlerini baştan aşağı üretiyor ve montajlıyor. Şok duş, jakuzi montajını garantili, kaliteli olarak yapmaktadır.

 • Cam Balkon Sistemleri Montajı

  Cam Balkon Sistemleri Montajı

  Cam balkon sistemleri, dekoratif olarak oldukça hoş görünümlü balkon sistemleri olup teras, balkon ve kış bahçelerinin vazgeçilmezidir. İstanbul cam balkon olarak her mekana uygun cam balkon çeşitlerimizle tüm ihtiyaçlara cevap veren firmamız, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA