• Sineklik Tamiri

  Sineklik Tamiri

  Sineklik tamiri olarak İstanbul bölgesinde bir çok yere çeşitli sineklik modelleri montalamasını yapmaktayız. Sineklik tamiri ne kadar ufak bir işçilik olsa bile sizlerin ihtiyaclarınızı gidermek amaçlı bu hizmetleride sizlere sağlamaktayız.

 • Pimapen Tamiri

  Pimapen Tamiri

  Pimapen tamiri servisi ile PVC sistemlerini kullanan birçok kişinin karşılaştığı kapı ve pencerelerin su sızdırması, kilit mekanizmanın arızalanması, içeriye soğuk alması gibi ciddi sorunlara kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz.

 • Otomatik Panjur Tamiri

  Otomatik Panjur Tamiri

  Otomatik Panjur tamiri servisimiz panjur, tamir, bakım, onarım, parça değişimi servisler sunmaktayız. İstanbul’un bir çok noktasına servis yapmakta olan Glass Market deneyimli kepenk tamircisi ustaları ile garantili bir şekilde parça değişimleri yapmaktadır.

 • Otomatik Kepenk Tamiri

  Otomatik Kepenk Tamiri

  Otomatik Kepenk tamiri servisi olarak, tam donanımlı ekipman ve deneyimli kepenkci ustalarımız ile bir çok kepenk modellerinin bakımını, tamirini, değişimini ve satışını yapmaktayız. Otomasyon hizmetlerimiz otomatik kepenk tamiratı ve bakımı konusundaki yetkin çalışmalarımızın bir parçasını oluşturmaktadır.

 • Isıcam Tamiri

  Isıcam Tamiri

  Isıcam tamiri genellikle ısıcam üretici firmaları tarafından yapılmaktadır. Bizler Isıcam üreticisi firması olarak ısıcam tamiri, Isıcam imalatı, Isıcam Montajı, Pencere camı değişimi gibi hizmetler vermekteyiz.

 • Duşakabin Tamiri

  Duşakabin Tamiri

  Duşakabin tamiri servisi olarak, alt yapısını güncelleyen ve teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, eğitimli alanında uzman ekiple, müşterilerimize kaliteli, hızlı ve garantili duşakabin servis hizmeti sunmaktayız.

 • Cam Balkon Tamiri

  Cam Balkon Tamiri

  Cam balkon tamiri tecrübe ve bilgi birikimi isteyen bir iştir. Kullanıcı deneyimi ile birlikte cam balkon sistemlerinde zaman içerisinde arıza gibi durumların olması kaçınılmaz olmaktadır.

 • Alüminyum Pvc Pencere Kapı Doğrama Sistemleri Tamiri

  Alüminyum Pvc Pencere Kapı Doğrama Sistemleri Tamiri

  Pimapen tamiri konusunda uzmanlaşmış profesyonellik seviyesine ulaşmış ustalar eşliğinde garantili pencere kapı tamiri işleri yapılmaktadır. İşinde ehil ustalarla gerçekleştirilen tamir ve bakım işlerinde müşteri memnuniyet …

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA