ALÜMİNYUM PVC PENCERE KAPI DOĞRAMA SİSTEMLERİ TAMİRİ

Alüminyum Pvc Pencere Kapı Doğrama Sistemleri Tamiri

Pimapen tamiri konusunda uzmanlaşmış profesyonellik seviyesine ulaşmış ustalar eşliğinde garantili pencere kapı tamiri işleri yapılmaktadır. İşinde ehil ustalarla gerçekleştirilen tamir ve bakım işlerinde müşteri memnuniyet seviyesi her hizmet bitiminde değerlendirilen  en önemli konulardandır. Sunulan tüm hizmetlerde işinde ehil ustaların kullanılması müşteri bütçesine ekonomik yönden katkı sağlamaktadır. Montaj işlemlerinde ortaya çıkan aksaklıklardan dolayı pimapen kapı ve pencerelerde tespit edilen küçük ayar gerektiren servis hizmetlerinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kullanılan orijinal yedek parçalar ürünlerin daha uzun ömürlü kullanım sağlayarak ekonomik yönde aile bütçelerine katkı oluşturmaktadır.
Profesyonel ekibimiz müşteri kitlesinin  arzu ettiği hizmet detaylarını oluşturarak her noktaya ve adrese en hızlı pvc tamir sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne gelinceye kadar elde etmiş olduğu tecrübeler hızlı hizmet anlayışını en iyi şekilde uyguladığı gezici mobil pimapen servisi hizmetleri ile uygulamaya koymaktadır. İş konusunda büyük küçük ayrımı yapmadan tamir ve bakım hizmetlerini her noktaya aynı hızla ulaştırmaktayız.

ALÜMİNYUM PVC PENCERE KAPI DOĞRAMA SİSTEMLERİ TAMİRİ

Garantili PVC Pencere Sistemleri Tamiri

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde gerçekleştirilen her ebatta ve modelde pimapen tamiri işlerinde firma garantisi sunmaktayız. Pimapen tamiri sırasında kullanılan tüm yedek parçalar her ürün ve markanın orijinal yedek parçası olup 1 yıl firma garanti kapsamına alınan ürün grubunu oluşturmaktadır. Verilen garanti süresi belgelendirilerek resmi boyut kazandırılır. Bu sayede firma ekiplerinin garanti kapsamında ortaya çıkan her türlü arıza ve ayar gerektiren durumlarda ücretsiz servis hizmeti sağlanır. Garantili servis çalışmalarında garanti kapsamında kullanıcı seviyesinde yapılması gereken tüm detaylar garanti formunda belirtilmektedir. Burada müşterilerden beklenen hareket garanti formunu iyice inceledikten sonra imzalamalarıdır.

En Ekonomik PVC Pencere Sistemleri Tamiri

Pvc pencere sistemleri tamiri ve pimapen kapı tamiri hizmetlerini sunarken en ekonomik yöntemler kullanılır. Ekonomik yöntemler kesinlikle hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri menfaatini koruyucu nitelikte uygulanan yöntemler olmaktadır. Özellikle pimapen pencere tamiri alanında orijinal yedek parça kullanımı konusunda kesinlikle feragat edilmeden oluşturulan ekonomik hizmetler firma tasarrufunda ortaya çıkan çalışmalardır. Çünkü bu konuda yapılan çalışmalar maddi kazançtan önce müşteri memnuniyeti ve müşteri güveni kazanmayı hedeflemesinden dolayıdır. Bütün çalışmalarda pimapen tamiri servisi hizmet detaylarında en ekonomik servis ücretleri uygulanarak rakip firmalar ile fark yaratılmaktadır. Bu oluşturulan fark profesyonel ustaların desteklediği teknik donanımlı mobil ekipler tarafından yapılan pvc pencere sistemleri tamiri çalışmalarının tamamını kapsamaktadır. Müşterilerin bütçesine katkı sağlama amaçlı garantili ve ekonomik boyutlu yapılan tüm pimapen tamiri işlemleri pimapen servisi yaygın hizmet anlayışı çerçevesinde gerçekleştirilir.

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA