• Temmuz

    12

    2018
  • 472
  • 0

Pimapen Arızaları Nelerdir ?

Pimapen Arızaları Nelerdir?

Ev ve ofislerimiz içerisinde bizi, yağışlı geçecek olan zorlu kış koşullarından tam olarak koruyan ve mesken dışındaki insanlar ile kolayca temas kurmamızı sağlayan en büyük sistemlerden bir tanesi kuşkusuz ki pimapen pencerelerimizdir. Gelişen teknoloji ile beraber artık ısı ve ses yalıtımlı çift bölmeli cam şeklinde üretilen pvc sistemleri de zaman zaman bakıma ve tamire ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi konularda da yardımımıza pencere tamircisi koşmaktadır.

PVC pencere Değişimi

Özellikle PVC pencerelerin kol kısmı sert plastikten yapılmasından dolayı hızlı bir şekilde deforme olur ve değiştirilmeleri gerekmektedir. Yeni bir kol ve diğer arızalar konusunda malzemeler yapı marketlerden kolayca bulunmaktadır. Kolun bağlanmış olarak yer aldığı eski gövde yerinden sökülerek alınan yeni kol ve gövde yerine oturtulmaktadır. Vidalar sıkılarak sağlam hale getirilir.

Pimapen Arızaları Nelerdir

Menteşe Değişimi

Zaman içerisinde kırılan ya da deforme olan pencere menteşelerinin pimleri yerinden çıkartılmaktadır. Daha sonra ise menteşe vidaları yerinden tam olarak sökülerek yerine yeni menteşeler vidalanmalı ve pencereye monte edilmesi gerekmektedir.

Pencerelerinizi kaplamış olan pimapenler zaman ilerledikçe yağış ve farklı sebeplerden dolayı aşınarak çalışamayacak hale gelmektedir. Arıza gerçekleştiren pimapen genel olarak hava ve su alma gibi problemler ile karşılaşmaktadır. Pimapenlerinizde oluşan arızalarının tam olarak giderilmesini sağlayan pimapen tamiri firmamız tam olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Ev ve ofislerinizdeki pimapen arızaları konusunda pimapen tamiri servisi sorunları tamamen  Conta ve fitil değişimi yapılması gereken pimapenler konusunda pimapen tamiri servisi çalışmalar yaparak sorunları ortadan kaldırabilmektedir.

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA