• Eylül

    14

    2018
  • 473
  • 0

Pimapen Fitil Değişimi

Pimapen Fitil Değişimi

Pimapenler özellikle kötü hava şartlarından evinizi zarar görmesini engellediği için oldukça önemli bir görev üstlenmektedir. Pimapenler mevsim ve hava şartları ile beraber bir süre sonra yıpranır ve işlevini yerine getiremez duruma gelmektedirler. Yağışlarda pencerelerin su sızdırması ise oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bunun ana sebebi yıpranan filtrelerdir. Bu sorunun ortadan kalkması için fitillerin değişmesi gerekmektedir.

Her türlü pimapen sorunu konusunda deneyimli ve donanımlı servisimiz ise bu sorunu ortadan kaldırmak için marka ve modeli be olursa olsun pimapen fitil değişimi hizmetini sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kullandığımız fitiller en son kalite ve oldukça dayanıklı oldukları için bir daha çok uzun süre böyle bir sorunla karşılaşma durumunuz olmayacaktır.

Pimapen Fitil Değişimi Nasıl Yapılır?

Su sızdırmalarına neden olan eski fitilleri yenileri ile değiştirmek için pimapen servisimiz öncelikle gerekli kontrolleri yapmaktadır. Servisimiz bu gerekli kontrolleri yaptıktan sonra pimapen modelinize uygun ekipmanlar ile yıpranmış fitilleri yuvasından çıkararak yenisi ile değiştirmektedir. Bu hizmette işçilik oldukça önemlidir. Çünkü gerektiği gibi takılmayan fitiller su sızdırmaya devam edecektir.

Servisimizde fitil değişiminde tamamen orijinal ve birinci sınıf fitiller kullanılmaktadır. Bu sayede sunduğumuz hizmetin kullanım ömrü oldukça uzun olmaktadır. Aksi takdirde kısa aralıklarla bu sorun tekrar etmektedir. Sunduğumuz pimapen fitil değişimi hizmeti garantili ve uygun fiyatla sizlere sunulmaktadır.

 

 

 

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA