• Mayıs

    18

    2018
  • 1636
  • 0

Pimapen Kapı Kolu Boşa Dönüyor Tamiratı Nasıl Yapılır ?

Pimapen Kolu Boşa Dönüyor

Pimapen kolunun boşa dönmesi sorunu özellikle uzun süreli kullanımlardan sonra pimapenlerde görülen sorunlardan bir tanesidir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında uzman kişilerden yardım istenmelidir. Çünkü pencerekolları pencerenin mekanizması ile uyumlu bir çalışma sergilemektedirler. Eğer tamirat esnasında yapılacak yanlış pimapen pencerelerinizin sistemine kalıcı zararlar verebilmektedir. Bu durumda oldukça maliyetli tamiratların meydana gelmesine sebep verebilmektedir.

Servisimiz bu konuda her türlü ekipmana sahip olarak pencere kollarının boşa dönmesin sorununun olabilecek en az maliyetle ve en kısa sürede çözebilmektedir. Bu sayede pimapen sistemlerine zarar vermeden sorun çözülmektedir.

Pimapen Kolu Boşa Dönüyor Çözümleri

Piamapen Kolunun Boşa Dönmesini Tamiratı?

Öncelikle servisimiz sorunun ana kaynağını bulmak için çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışma yapılmanda üstün körü yapılan işlemlerde sorun çıkması oldukça muhtemel görünmektedir. Servisimiz Pimapen kolunun üzerindeki iki kapağı gevşeterek çıkartmaktadır. Bu sayede mekanizma tam olarak görülebilmektedir. Böylece sorunun kaynağını tam olarak görebilme olanağımız bulunmaktadır.

Sorun sadece kol kısmında ise pimapeninize uygun kaliteli bir kol ile değiştirilerek bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Ama sorun iç mekanizmada ise servisimiz öncelikle pencereyi bulunduğu kısımdan çıkararak kaliteli ve hızlı bir şekilde mekanizmanın onarımını yapmaktadır. Genelde kısa sürede mekanizma ile ilgili tamiratları sonlandırmaktayız. Sorun daha büyük ise en son çare olarak iç mekanizmanın değişim hizmetlerini yaparak pencere kolunun boşa dönme sorununun çözümüne en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

TEL : 0212 445 60 14

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA