• Mayıs

    16

    2019
  • 338
  • 0

Pimapen Pencere ve Kapı Kapanmıyor ? Onarımı Nasıl Yapılır

Pimapen Pencere Kapanmıyor?

Pimapenlerde pencere kapanmaması sorunu günümüzde en sık görülen sorunlardan biridir. Bu sorunun ana nedeni olarak ise ispanyoletlerin eskimesi ve arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Servisimiz bu sorunu ispanyoletlerin değişimini yaparak çözmektedir.

Unutulmamladır ki pimapen malzemeleri esnek maddelerden yapılmaktadır. Bu da bu ürünlerin zamanla deforme olmasına sebep olabilmektedir. Her deformasyonda pencere değiştirilmeyeceği için pimapenlerin bakımının tam ve eksiksiz olarak yaptırılması gerekmektedir. Bu bakım sayesinde pencerelerin kullanım ömrü oldukça uzamaktadır

Pimapen Pencere Kapanmıyor

Pimapen Pencerenin Kapanmama Sorununun Onarımı

Servisimiz pimapen pencere kapanmaması sorunun çözümü için oldukça profesyonel hareket etmektedir. Bu sorunu altında genelde ispanyoletleri eskimesi gelmekle beraber bazı durumlarda sebep farklı olabilmektedir. Özellikle pimapenleriniz yeni olmasına rağmen böyle bir sorun ile karşılaşılmış ise büyük ihtimal pencere menteşelerinin gerektiği oranda ve ayarda monte edilememesinden kaynaklanmaktadır.

Servisimiz öncelikle sorunun kaynağını net bir şekilde tespit eder. Ve daha sonra gerekli onarım faaliyetler geçmektedir. Gerek pencere ayarlamaları gerekse ispanyolet değişimleri servisimiz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Ve servisimiz sunduğu bu hizmeti garanti bir şekilde sunmaktadır. Bu sayede uzun bir süre böyle bir sorunla karşılaşılmayacağının garantisi sunulmaktadır. Özellikle pimapen konusunda işçilik oldukça önemlidir. Ve oluşan sorun ve arızaların büyük bir bölümü yetersiz ve kalitesiz işçilikten kaynaklanmaktadır. Servisimiz personelleri bu konuda oldukça deneyimli ve yüksek bir donanıma sahip bir şekilde en kaliteli pimapen hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul Pimapenci olarak bizlere 7/24 ulaşabilir tüm pimapen işleriniz ve tamir servis hizmetleri için anında arayabilirsiniz.

TELEFON : 0 533 437 60 14

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA