• Mayıs

    18

    2018
  • 319
  • 0

Pimapenlerde Oluşan Arızaların Tamiratı Bakımı

Pimapenlerde Oluşan Arızaların Tamiratı

Birçok yerde kullanılmaya devam eden pimapen sistemleri, çift açılım ile yeni bir hal almaktadır. Ev içerisinde çocuklarınızın sarkmalarını tam olarak önleyerek evlerini havalandırmak isteyen insanlar için kolaylık sunmaktadır. Ev içerisinde yer alan pimapenlerin arıza durumlarını tam olarak düzelttirmek isteyenlere pimapen tamiri servisleri çalışmalar yapmaktadır. Ev yada ofislerin pimapen sistemleri üzerinde ortaya çıkan arızaların giderilme ve düzeltilme uygulamalarını pimapen tamiri servisinde yaptırabilirsiniz. Düzenli olarak pencere sistemlerinin çalışması için yıllık kontrollerinin yapılması gerekir. Yağışlar nedeniyle aşınmaya başlayan ve çalışmayan pimapenlerini pimapen tamiri servisi tamir edebilmektedir.

Pimapen Arızaları

Pimapen Problemleri

Hava ve su almaya başlayan pimapenler genel olarak kapanmama durumları ile de karşı karşıya kalmaktadır. İspanyoletin bozulması ile beraber pimapen sistemlerinin kapatılmasını engellemektedir. Bu tür sorunları kısa sürede ortadan kaldırmak için servislerden hemen destek alabilirsiniz. Bununla beraber su ve hava almaya başlayan pimapenlerdeki conta ve fitil uygulamalarını pimapen tamiri servisimiz gerçekleştirmektedir. Ev ya da iş yerlerinin pencere sistemlerini daha modern bir şekilde korumayı sağlayan plastik malzemeden üretilen pencere sistemlerine pimapen denir. Pimapenler belirli bir zaman sonra arıza vermektedir. Arıza sebepleri genel olarak yoğun yağışın etkisinin altında kalmasından dolayı sorun yaşamaktadır. Bu tür sorunların başlıca olanları lastikler ve conta sistemleridir. Bakım ve onarımın yapılması gereken pimapen sistemlerimiz pvc servisimizin tamirat çalışmaları ile kolayca uygulanmaktadır.

İstanbul Pimapen, Pimapen Fiyatları, Pencere Fiyatları, Pvc Sistemleri, Pimapen Tamiri, Bakımı için bizlere ulaşabilirsiniz.

Glass Market
TEL : 0212 445 60 14

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA