• Ağustos

    7

    2018
  • 461
  • 0

Zamanla Oluşan Pimapen Arızaları

Zamanla Oluşan Pimapen Arızaları

Pencere sistemlerini kaplayan pimapenler zaman ilerledikçe yağış ve farklı sebepler yüzünden aşınarak çalışamayacak duruma gelmektedir. Arıza gerçekleştiren pimapen genel olarak hava ve su alma gibi problemler ile karşılaşmaktadır. Pimapen sistemleri üzerinde oluşan arızalarının giderilmesini sağlayan pimapen tamiri servisleri sizlere buradan yardımcı olmaktadır. Sahip olduğunuz pimapen sistemlerinin arızaları konusunda pimapen tamiri servisi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Pimapen İşlemleri

Pencere ve kapı arızalarını yaptırmak isteyenlere servisler kolayca yardımcı olmaktadır. Conta ve fitil değişimi yapılması istenen pimapenler için servisler sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ev ve ofislerinizin yağışlar nedeniyle pimapenlerini pimapen tamiri servisi en iyi şekilde düzeltmektedir. Pencereler kış ayları içerisinde arıza çıkartarak sorun görmenize neden olur. Bu tür problemler pencereleriniz içerisinde soğuk gelmesine, lastikler su almaya ve camlar üzerinde nem olmasına kadar ortaya çıkabilmektedir. Bu çalışmaları gerçekleştirilirken akla gelen ilk sorular arasında pimapen tamiri nasıl yapılır? Yer almaktadır. Pimapen sistemleri ile ilgili olarak tamirat işlemleri yapılmadan önce servis personelleri gerekli kontrolleri gerçekleştirerek çalışmaları sizlere bildirmektedir. Bu nedenle tamirat uygulamaları yapılmaktadır.

Hava alan pimapen sitemlerinin kışın gerekli ayarı yapılmasına sebep olabilecek pencere ayarı yapılmaktadır. Hava alan pencere sistemlerinin camlarının takozlama ve kanat ayarı gerçekleştirilerek kolayca tamiratı yapılabilmektedir. Sizde tamirat uygulamalarını gerçekleştirmeniz adına pvc tamir servisimizi aktif durumda tutuyoruz. Hazır halde tutulan servisler arasında yer alan pimapen tamir servisi, istenilen zamanda gerekli uygulamaları yapmaktadır.

 

Son Yazılar

Kategoriler

© Pimapenci İstanbul Pimapenci
TIKLA HEMEN ARA